Lõbusad asjad meelelahutus

Kasutage seda, mida teie kogukond pakub tasuta, ning külastage kohalikke muuseume ja parke.

Stream filme, mitte minna teatrisse, ja kasutada kohalikku raamatukogu, mitte tellimusteenust.

Avasta odavaid kaabli- / interneti võimalusi.

Toit ja toiduained

Planeerige oma sööki enne tähtaega.

Pakkige oma lõuna tööpäeviti.

Kasutage kulutõhusaid retsepte.

Pange restoranid erilistel puhkudel.

ostud

Proovige müügiprogramme müügiks ja paremini organiseeritud reise; shopping sites sageli on sügavad allahindlused ja flash müük. Liituge tasuliste programmidega, et teenida punkte. Rõivaste, mööbli ja majapidamistarvete jagamine, müümine või stiilivahetamine ning müüa või annetades, mida vajate. Avastage säästud, mida saate teha ostes säästust ja saadetiste kauplustest. vedu Kasutage ühistransporti ja kasutage kindlasti ajakirjade ja reaalajas jälgijate jaoks mõeldud rakendusi. Kui saate, jalutage jalgrattaga või töötage. Autode jagamise teenused või autosõlmed võivad olla kasulikud, energiasäästlikud lahendused. Kui teil on auto, otsige enim kulutasuvat kindlustuskaitset.  

Pangandus, krediit ja võlg

(Laenud) Määrake väike kokkuhoiu eesmärk igal kuul ja tehke see harjumus. Kontrollige krediidiühistute ja kohalike pankade kontode kontrollimiseks ja salvestamiseks. Oma üliõpilaslaenude jaoks saate teada oma saldo ja igakuise makse summa. Kasuta krediitkaarte targalt; hoia silma peal, mida võlgnen. Teadke oma krediidiskoor; Saate tellida ühe tasuta krediidiaruande aastas, võtke ühendust kvalifitseeritud krediidiandjatega. Püüdke saavutada kõrge krediidiskoori, mis võimaldab teil tulevikus vähendada intressimäärasid. Vältida hilinenud tasusid; intressi maksmine aja jooksul on odavam kui hilinenud tasu maksmine. majutus Kaaluge tohutut, et jagada kulusid. Otsige ühistranspordi läheduses asuvat elukohta. Tee oma kodu või korter nii tõhusaks kui võimalik. Langetage oma termostaat paar kraadi talvel ja tõstke see mõne kraadi suvel. Eemaldage energiat söövad telefonid ja muud seadmed kodust eemal. Kodumajapidamiste täiustamiseks kasutage enda jaoks rakendusi reitingute, arvustuste ja hindade võrdluste jaoks.

Tervis / isiklik

Kui sa suitsetad, nüüd ... oma tervise ja eelarve eest. Jõusaalide liikmed võivad olla hulluks - proovige selliseid tegevusi nagu jooksmine või matkamine.